MÖBLER / Bord / Soffbord 6481288
nr 648 1288
Soffbord
rokokostil, längd: 79, djup: 52, höjd: 63
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
150 kr
måndag 19 juli 2010
kl 17:56:24
15/7 20:11:44
100 kr
16/7 09:38:54